  • Yli Electronic ББЖ ABK-902-12-5
Код: 12066
Трансформаторний блок безперебійного живлення, вхідна напруга 220VAC~240VAC(50Гц), вихідна напруга DC12V(5A), вбудований контролер (NO,СОМ,NC)
Уточнюйте наявність
Колір:
Рейтинг
(3 оцінок)
Опис
Трансформаторний блок безперебійного живлення, вхідна напруга 220VAC~240VAC(50Гц), вихідна напруга DC12V(5A), вбудований контролер (NO,СОМ,NC), кнопка виходу, час затримки реле 0..30сек, захист від КЗ, метал, 2 215*82мм. Можливе встановлення акумулятора 12V/7Ah
Список характеристик
  • Трансформаторний блок безперебійного живлення
  • вхідна напруга 220VAC~240VAC(50Гц),
  • вихідна напруга DC12V(5A),
  • вбудований контролер (NO, СОМ, NC),
  • кнопка виходу,
  • час затримки реле 0..30сек,
  • захист від КЗ,
  • метал,
  • 225*215*82мм,
  • можливе встановлення акумулятора 12V/7Ah
Характеристики
Тип виробу: безперебійний блок живлення
Тип виконання: трансформаторний
Вхідна напруга: AC220-240V
Вихідна напруга: DC12V
Вихідний струм: 5A