IP NVR Відеореєстратори, мережеві відеореєстратори - основа відеоспостереження
Основою кожної професійної системи відеоспостереження є відеореєстратор. Саме на ньому зберігається архів записів за певну кількість днів, тижнів чи навіть місяців. Часто при виборі відеоспостереження покупець не надає достатньої уваги цій важливій частині системи. Відеореєстратори бувають цифровими (IP) та аналоговими. Сьогодні набагато частіше вибирають саме IP відеореєстратор для відеоспостереження , оскільки це обладнання забезпечує найзручніший спосіб доступу до відеозаписів – через глобальну або локальну мережу з будь-якого пристрою.
Основне завдання, яке має виконувати IP відеореєстратор лінія NVR – збереження на жорсткий диск відеопотоку з можливістю його подальшого відтворення та вивантаження в одному із стандартних відеоформатів. Мережеві відеореєстратори бувають двох типів: для домашнього використання (Home use) та професійні, такі як IP NVR відеореєстратор 8 канальний чи 16-канальний. Відрізняються вони в основному кількістю камер, що підключаються (за кількістю каналів), кількістю підтримуваних жорстких дисків і набором додаткових функцій. IP-відеореєстратори для домашнього сегмента мають відсік для одного жорсткого диска, підтримують 4-8 IP-камер дозволом до FullHD. Відмінним вибором буде купити IP відеореєстратор недорого із вбудованим РоЕ комутатором, який здатний одночасно подавати живлення на IP-камери та отримувати відео з камер по кабелю кручена пара.
Сервер відеоспостереження IP камери - особливості та переваги
IP-відеореєстратори для професійного використання (сервер для відеоспостереження) підтримують від двох та більш жорстких дисків, можуть одночасно записувати 8, 16, 64 та більше IP-камер формату FullHD та вище, а також обладнані додатковими можливостями. Наприклад, професійний відеореєстратор IP 32 канальний лінія NVR має входи для підключення різних зовнішніх датчиків, таких як датчик руху, датчик відкриття, датчик контролю периметра і т.п. При спрацьовуванні датчика IP-відеореєстратор NVR 16 може увімкнути запис, подати звуковий сигнал, направити SpeedDome камеру в потрібну позицію або увімкнути зовнішній пристрій через вбудоване реле. На хороший професійний IP відеореєстратор ціна буде вищою, ніж на домашній, проте на базі нього можна побудувати повноцінний сервер під відеоспостереження з безліччю додаткових можливостей.
Як правильно вибрати та купити IP відеореєстратор NVR
Якщо ви вирішили купити IP відеореєстратор в Україні , зверніть увагу на такі важливі параметри, як кількість підтримуваних IP-камер, максимальна роздільна здатність IP-камер, кількість жорстких дисків, що встановлюються, та їх обсяг. Найпопулярніші IP NVR відеореєстратори мають протокол Р2Р, що дозволяє отримати віддалений доступ через інтернет за відсутності реальної статичної IP-адреси.
Кожен мережевий IP відеореєстратор 8 каналів NVR (NVR – Network Video Recorder) складається з апаратної та програмної частини. Апаратна є мініатюрним повноцінним комп'ютером, з процесором, оперативною пам'яттю, мережевою картою і одним або декількома жорсткими дисками. Програмна частина складається з графічної оболонки та веб-сервера для перегляду та керування IP-камерами та архівами записів. Одним із різновидів відеореєстратора є сервер системи відеоспостереження. Він є комп'ютером, на якому встановлена програма для відеоспостереження. Прикладом може бути звичайний комп'ютер середньої потужності із встановленою системою Windows та програмним забезпеченням Blue Iris. За такої конфігурації отримуємо повноцінний сервер відеоспостереження на базі ПК. Перевагою, яку має даний IP відеореєстратор NVR 4, є підтримка величезної кількості виробників IP-камер, що прописано безпосередньо в програмі Blue Iris. Має сенс купити сервер відеоспостереження, якщо потрібно об'єднати одну систему камери різних виробників. Але якщо система відеоспостереження будується з нуля, краще купити апаратний цифровий IP-реєстратор від того ж виробника, що і камери. Це забезпечить кращу стабільність та надійність системи. При цьому на апаратний IP відеореєстратор ціна буде значно нижчою, ніж на сервер для відеоспостереження.
IP відеореєстратори - методи підключення
Доступ до IP-відеореєстраторів можна отримати кількома стандартними способами. Підключивши монітор та мишу безпосередньо до HDMI-виходу відеореєстратора. За допомогою персонального комп'ютера, встановивши програму-клієнт або скориставшись стандартним браузером Internet Explorer. IP-відеореєстратор для відеоспостереження можна переглядати на мобільному телефоні або планшеті, завантаживши безкоштовне програмне забезпечення. Особливу увагу слід приділити програмному забезпеченню, яке дозволяє переглядати NVR-відеореєстратор на мобільних пристроях та персональному комп'ютері. Перед покупкою краще встановити та протестувати програму, запросивши тестовий доступ на відеореєстратор із підтримкою IP-камер. Не завжди програмне забезпечення має російськомовну версію, але графічний інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє переглядати відеореєстратор з камерами для дому просто і легко.
Якщо вас цікавить лінія NVR відеореєстратор IP 32 х канальний або на більше каналів, ви можете купити потрібне обладнання в нашому інтернет-магазині. Якщо ви не можете налаштувати сервер для відеоспостереження вдома, то ви завжди можете звернутися до наших фахівців. Телефонуйте - і ми допоможемо вам вибрати, купити та налаштувати IP відеореєстратори вдома або в офісі.