Валюта: грн $1 = грн
Акції 96
Меню
Каталог товарів
Пн-Пт: 9:00 – 18:00
Cб-Нд: 10:00 – 17:00
(044) 390 27 55 (063) 710 64 32 (099) 261 89 43 ВСІ КОНТАКТИ
Відділ продажів
(063) 885 29 00
(050) 918 43 87
(097) 039 14 10
(044) 390 27 55
(099) 261 89 43
(063) 710 64 32
Технічний відділ
(066) 668 68 30
(063) 885 29 01
Відділ монтажу
(097) 039 14 10
(044) 390 27 55
Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00 – 18:00
Cб-Нд: 10:00 – 17:00
Адреса магазину та офісу:
Nadzor.ua
вул. Академіка Кримського, 4а 114
Київ, Україна, 03142
Адреса електронної пошти:
info@nadzor.ua (Відділ продажів)
to@nadzor.ua (Тех. відділ)
Карта проїзду

Патч корд

Сортувати за: за замовчуванням
np
Патч-корд UTP RJ 45 сірий (1м)
Код: 1063
Патч-корд UTP RJ 45 сірий (1м)
39 грн Є в наявності

Довжина: 1 м/Неекранований UTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ-45 - RJ-45

np
np
Патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1м duplex
Код: 4887
Патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1м duplex
39 грн Є в наявності

Довжина: 1 м / Неекранований / Колір: оранжевий / Тип роз'ємів: LC/UPC-LC/UPC

np
np
Патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-3м
Код: 4884
Патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-3м
47 грн Є в наявності

Довжина: 3 м / Неекранований / Колір: жовтий / Тип роз'ємів: LC/UPC-LC/UPC

np
np
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2м
Код: 4889
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2м
63 грн Є в наявності

Довжина: 2 м / Неекранований / Колір: жовтий / Тип роз'ємів: SC/UPC-SC/UPCC

np
np
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3м
Код: 4886
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3м
66 грн Є в наявності

Довжина: 3 м / Неекранований / Колір: жовтий / Тип роз'ємів: SC/UPC-SC/UPCC

np
np
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3м
Код: 4888
Патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3м
68 грн Є в наявності

Довжина: 3 м / Неекранований / Колір: жовтий / Тип роз'ємів: SC/UPC-LC/UPC

np
np
Кабель патч-корд 20м RJ45
Код: 9024
Кабель патч-корд 20м RJ45
325 грн Є в наявності

Довжина: 20 м / Колір: білий

np
np
Патч-корд КПП-ВП (100) UTP-cat.5E, OK-net, (CU) зовнішній 20м
Код: 4751
Патч-корд КПП-ВП (100) UTP-cat.5E, OK-net, (CU) зовнішній 20м
350 грн Є в наявності

Довжина: 20 м / Колір: чорний

np
np
Кабель Ubiquiti UDC-3 SFP+ 3m
Код: 17972
Кабель Ubiquiti UDC-3 SFP+ 3m
1036 грн Є в наявності

Оптичний патч-корд / З модулями SFP+ /Довжина кабелю 3 м / Швидкість передачі 10 Гбіт/с

np
np
Кабель MikroTik XS+DA0001
Код: 17872
Кабель MikroTik XS+DA0001
1292 грн Є в наявності

Кабель прямого підключення, який використовується для з'єднання пристроїв із роз'ємом SFP, SFP+ або QSFP28 / Довжина 1 м / Швидкість передачі даних 1G / 10G / 25G

np
np
Кабель MikroTik XQ+DA0001
Код: 17870
Кабель MikroTik XQ+DA0001
1406 грн Є в наявності

Кабель прямого підключення QSFP28/Сорість передачі даних 100 Гбіт/с/ Довжина 1 м/Мінімальний радіус вигину 35 мм/матеріал оболонки ПВХ

np
np
Кабель MikroTik XS+DA0003
Код: 17873
Кабель MikroTik XS+DA0003
1748 грн Є в наявності

Кабель прямого підключення, який використовується для з'єднання пристроїв із роз'ємом SFP, SFP+ або QSFP28 / Довжина 3 м / Швидкість передачі даних 1G / 10G / 25G

np
np
Кабель MikroTik XQ+DA0003
Код: 17871
Кабель MikroTik XQ+DA0003
2146 грн Є в наявності

Кабель прямого підключення QSFP28/Сорість передачі даних 100 Гбіт/с/ Довжина 3 м/Мінімальний радіус вигину 35 мм/матеріал оболонки ПВХ

np
np
Кабель-розгалужувач Mikrotik Q+BC0003-S+
Код: 17883
Кабель-розгалужувач Mikrotik Q+BC0003-S+
2462 грн Є в наявності

Кабель-розгалужувач / Швидкістю 40 Gbps для 4x10G SFP+ / Довжина кабелю 3 метри / Тип конектора: 1 QSFP+ до 4 SFP+

np
np
Кабель-розгалужувач Mikrotik XQ+BC0003-XS+
Код: 17874
Кабель-розгалужувач Mikrotik XQ+BC0003-XS+
2849 грн Є в наявності

Відвідний кабель із QSFP28 на 4x SFP28 / Дозволяє підключати кілька 25-гігабітних пристроїв / 100 Gbit/s QSFP28 to 4x25 Gbit/s SFP28 / 3м

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4757
Патч-корд CNM Secure FTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 0,5 м/екранований FTP/cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 10м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4783
Патч-корд CNM Secure FTP 10м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 10 м/екранований FTP/cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 15м Cat.5e сірий RJ45, CU
Код: 4769
Патч-корд CNM Secure FTP 15м Cat.5e сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 15 м/екранований FTP/cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 1м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4759
Патч-корд CNM Secure FTP 1м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 1 м/екранований FTP/cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 20м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4786
Патч-корд CNM Secure FTP 20м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 20 м/екранований FTP/cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 2м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4761
Патч-корд CNM Secure FTP 2м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 2 м/Екранований FTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 3м Cat.5e сірий RJ45, CU
Код: 4763
Патч-корд CNM Secure FTP 3м Cat.5e сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 3 м/Екранований FTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4780
Патч-корд CNM Secure FTP 5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 5 м/Екранований FTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure FTP 7м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4767
Патч-корд CNM Secure FTP 7м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 7 м/Екранований FTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий червоний RJ45, CU
Код: 4756
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий червоний RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 0,5 м/Неекранований UTP/Cat. 5e / Колір: червоний / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CCA
Код: 4772
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CCA
Уточнюйте наявність

Довжина: 0.5 м/Неекранований UTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4771
Патч-корд CNM Secure UTP 0.5м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 0.5 м/Неекранований UTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np
np
Патч-корд CNM Secure UTP 10м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Код: 4782
Патч-корд CNM Secure UTP 10м Cat.5e литий сірий RJ45, CU
Уточнюйте наявність

Довжина: 10 м/Неекранований UTP/Cat. 5e / Колір: сірий / Конектор RJ45

np

Патч корд

Телекомунікаційний кабель патч-корд, ідеально призначений для інтернет-з'єднання, є, по суті, різновидом кручений пари, але має в своїй основі не цілісні струмопровідні жили (як у «класичній» кручений парі), а складаються з багатьох тонких проводів (зазвичай – з міді). Це надає кабелю додаткову гнучкість і дозволяє широко застосовувати патч-корд для відеоспостереження для різного конфігураційного (включаючи непрямолінійне) з'єднання телекомунікаційного обладнання.

Особливості патч-корду

Власне патч-кордом прийнято вважати відрізок кабелю з конекторами RJ-45, розташованими на обох кінцях. При цьому в залежності від типу з'єднання кабелю з конектором розрізняють патч-корди:

  • литі - зі спаяними з проводом конекторами, найнадійніші, з відмінною якістю сигналу, але дорожчі;
  • не литі – з візуально помітним з'єднанням дроту з конекторами, менш надійні, але дешевші.

Краще купити патч-корд із внутрішніми провідниками з міді (вони найнадійніші), хоча вони можуть бути виготовлені зі сталі або алюмінію, або їх комбінації, а також бути омедненими.

Як розрізняють патч-корди

Зазвичай прийнято класифікувати всі патч-корди, виходячи з таких робочих характеристик, як:

  • категорія - вона визначається пропускною здатністю кабелю по мережі Ethernet (найбільш популярні патч-корди категорій 5/5е зі швидкістю 100-1000 Мбіт/с, також 6/6а і 7/7а зі швидкістю до 10 Гбіт/с);
  • тип екранування - прийняті різні схеми екранування (повне, тільки кручений пари, або без екранування - так званий патч-корд UTP), що залежить від умов майбутньої експлуатації кабелю (температурного режиму, рівня перешкод і т.д.), а також спосіб ( фольгою - FTP, обплетенням різної щільності з міді або сталі - STP);
  • довжина - патч-корди випускаються різної довжини, від 25 см до 30 м (найбільш затребувана довжина 1/2/3/4/5 м), тому для покупки кабелю оптимальної протяжності рекомендується додати до розрахункової довжини запас в 5-10%.