Валюта: грн $1 = грн
Акції 97
Меню
Каталог товарів
Пн-Пт: 9:00 – 18:00
Cб-Нд: 10:00 – 17:00
(044) 390 27 55 (063) 710 64 32 (099) 261 89 43 ВСІ КОНТАКТИ
Відділ продажів
(063) 885 29 00
(050) 918 43 87
(097) 039 14 10
(044) 390 27 55
(099) 261 89 43
(063) 710 64 32
Технічний відділ
(066) 668 68 30
(063) 885 29 01
Відділ монтажу
(097) 039 14 10
(044) 390 27 55
Графік роботи:
Пн-Пт: 9:00 – 18:00
Cб-Нд: 10:00 – 17:00
Адреса магазину та офісу:
Nadzor.ua
вул. Академіка Кримського, 4а 114
Київ, Україна, 03142
Адреса електронної пошти:
info@nadzor.ua (Відділ продажів)
to@nadzor.ua (Тех. відділ)
Карта проїзду

Автономні сигналізації

Сортувати за: за замовчуванням
np
Geos Пост-Міні
Код: 6005
Автономна сигналізація Geos Пост-Міні
530 грн Уточнюйте наявність

Автономна радіокерована сигналізація для внутрішнього використання

np
np
Pyronix KIT XDH10TT-WE
Код: 6139
Автономна сигналізація Pyronix KIT XDH10TT-WE
14645 грн Уточнюйте наявність

Центральний блок / датчик руху 2шт.

np
np
Панель екстреного виклику зі строб-лампою DS-PEA2-21
Код: 12675
Автономна сигналізація Панель екстреного виклику зі строб-лампою DS-PEA2-21
Уточнюйте ціну

Одна кнопка / Вбудований динамік та мікрофон / Вбудована камера 2 Мп / Підтримка карт пам'яті до 128Гб / Вбудована сирена / Uplink інтерфейси: 2хTCP/IP, RS-485 / Інтерфейси: тривожні вхід/вихід 2/2 / AC220В 24Вт / Метал

np

Автономна сигналізація

Якісна автономна сигналізація – ідеальний вибір для обладнання практично будь-якого типу території, або для будь-якого типу об'єкта. Сьогодні універсальна автономна сигналізація gsm може бути встановлена практично скрізь: у приватному будинку, у магазині, на промисловому об'єкті тощо. Якісна автономна сигналізація, купити яку ви можете вигідно в нашому інтернет-магазині, найчастіше оснащена звуковою або світловою сиреною. Тобто автономна gsm сигналізація відповідає за те, щоб при порушенні цілісності певного об'єкта, наприклад, скла або замка, спрацьовував звуковий або світловий сигнал, найчастіше і той і інший одночасно. Гучна сирена автономної сигналізації розрахована на те, щоб подати сигнал охороні про порушення території несанкціонованим проникненням, або при спробі зламування дверей, вікна, огорожі тощо.

Універсальне автономне живлення сигналізації найчастіше здійснюється підключенням до електромережі або за допомогою акумуляторів. Якісна автономна охоронна сигналізація здатна забезпечити охорону практично будь-якого за квадратурою об'єкта чи території. У нашому інтернет магазині Nadzor.ua ви можете вибрати та купити якісну та надійну автономну сигналізацію , ціна на всі види охоронних систем у нас завжди доступні якість завжди висока. Крім того ви можете якісні автономні gsm сигналізації, купити з послугою швидкої доставки в будь-який регіон України, в тому числі по Києву.

У нас ви знайдете різні види сигналізацій, наприклад, автономна сигналізація з датчиком реагує на тепло, автономна сигналізація з датчиком руху та багато інших видів сигналізації. Якісні та надійні автономні датчики охоронної сигналізації – це ваша впевненість у захисті та безпеці вашої приватної території або особливого об'єкта.

Особливості автономної сигналізації

Сьогодні купити автономну охоронну сигналізацію ви можете для використання практично на будь-якій території або будь-якому об'єкті.

Особливості автономної сигналізації.

  • Максимальна зручність при експлуатації - комплект автономної сигналізації універсальний і може бути встановлений практично скрізь.

  • Простота монтажу - наприклад, навіть автономні датчики пожежної сигналізації ви можете встановити своїми силами без використання послуг професіоналів.

  • Безпека – автономна пожежна сигналізація , якісна автономна звукова сигналізація, а також універсальна сигналізація з автономною сиреною відповідає всім вимогам безпеки та надійності систем.

  • Універсальність - проста автономна сигналізація може бути встановлена практично на будь-якому об'єкті як приватної, так і промислової зони.

  • Функціональність - автономна система сигналізації максимально функціональна та практична.

  • Простота використання – автономна сигналізація на батарейках може працювати навіть без оснащення спеціальним джерелом живлення від електромережі.

Сьогодні на широких територіях повсюдно використовується автономна охоронна сигналізація з датчиком руху . У приватних будинках та в магазинах повсюдно використовується протипожежна автономна сигналізація, у зборі зі звуковою автономною сигналізацією. Пожежна забезпечує безпеку пожежі, а звукова відповідає за захист об'єкта від проникнення чи злому.

Де можна вигідно придбати автономну сигналізацію

Сьогодні купити автономну сигналізацію з датчиком руху можна вигідно у нашому інтернет магазині за максимально вигідною та доступною ціною. Тільки у нас автономна sms сигналізація, автономна gsm sms сигналізація, а також

автономні системи охоронної сигналізації завжди за максимально вигідною ціною. Наші експерти підкажуть вам, як відбувається встановлення автономної пожежної сигналізації, та розкажуть, які вам можуть знадобитися засоби автономної сигналізації. А також, які види аксесуарів для охоронної системи сигналізації можуть знадобитися, які аксесуари варто придбати, а які ні.

Якісна автономна сигналізація з сиреною та з якісним та надійним датчиком руху, здатна забезпечити максимальний захист практично будь-якої території чи об'єкта, починаючи від невеликого заміського будинку та закінчуючи великим промисловим об'єктом. Якісна автономна сигналізація без електрики на акумуляторах здатна до безперебійної роботи протягом тривалого часу. Якщо вам потрібна високоякісна пожежна сигналізація, купити її вигідно ви можете в нашому інтернет-магазині Nadzor.ua за максимально доступними розцінками. Ми готові гарантувати своїм клієнтам високу якість товарів за максимально вигідною ціною, а також вигідну та швидку доставку до будь-якого регіону України.