Силовий кабель
Надійна, якісна і досить потужна електропроводка в приміщеннях будь-якого призначення є запорукою і комфорту, і безпеки, адже силовий кабель для відеоспостереження гарантує працездатність різних охоронних систем, оскільки забезпечує безперебійне живлення камерам відеоспостереження. Тому правильний вибір силового кабелю безпосередньо залежить від його призначення та умов експлуатації.
Як влаштований силовий кабель?
Конструкція будь-якого силового кабелю зазвичай складається з:
струмопровідних жил - вони можуть бути виготовлені з міді або алюмінію, а їх кількість може бути різною, від 1 до 5 шт;
ізоляційного гумового шару – він забезпечує ізоляцію самих жил, а також складає зовнішню оболонку кабелю.
Різне кольорове маркування, що відповідає міжнародним стандартам, визначає вид кабелю, кожен з яких призначений для вирішення різних технічних завдань.
Основні критерії вибору силових кабелів
Для забезпечення електроживленням систем відеоспостереження зазвичай рекомендується купити силовий кабель, що є складання декількох провідників під загальною оболонкою. Сьогодні для цих цілей найбільш потрібні такі варіанти силових кабелів, відповідних для внутрішньої або зовнішньої прокладки:
ШВВП - досить гнучкий плоский шнур з розташованих паралельно двох або трьох мідних струмопровідних жил однакового перерізу (0,35-4 мм2) з ПВХ-ізоляцією, з максимально допустимою напругою 400 В і робочим температурним діапазоном від -25˚С до +50 ˚С, для виробничо-побутового використання (але не підключення розеток);
ПВС – являє собою круглий шнур із ізольованих та скручених між собою мідних струмопровідних жил (від двох до п'яти) з різним кольором ізоляції, з максимально допустимою напругою 660 В, а також робочим температурним діапазоном від -50˚С до +50˚С, для забезпечення електроживленням потужної техніки та професійного обладнання.