  • Оптичний сповіщувач Hikvision DS-PD2-T12AME-EL
Код: 19369
Оптичний сповіщувач / зона детекції 12 х 12 м, 90 градусів / 2 PIR датчика / ігнорування тварин до 24 кг / підтримка анти-маска, анти-блок / швидкість детекції: 0.25 м / с - 2.5 м / с / 188х84х77 мм
Уточнюйте наявність
Колір:
Рейтинг
(20 оцінок)
Гарантія
  • Гарантія на товар: 24 місяців
Опис
Датчик працює від джерела DC 9-16 (стандартно DC 13.8 В).
Підтримує технологію Tri-Anti-Masking та цифрову компенсацію температури.
Список характеристик
  • Дальність роботи: 12 м;
  • Кут виявлення: 90 °;
  • Швидкість виявлення: 0,25-2,5 м/с;
  • Харчування: 12 В;
  • Розміри: 188 77 84 мм;
  • Вага: 300 г.
Характеристики
МодельDS-PD2-T12AME-EL
ВиробникHikvision
Тип датчикаДатчик руху, Датчик комбінований
Тип підключенняАвтономний
Тип сенсораНВЧ, Здвоєний піроелектричний
Принцип роботиПасивний
Дальність виявлення12x12 м
Кут огляду90°
Імунітет від свійських тваринЄ
Місце встановленняВуличний
Тип установкиНастінний, Стельовий
Висота установки1-1.5 м
ТермокомпенсаціяЦифрова
Світлодіодний індикаторіндикація при спрацьовуванні
живленняDC 9-16V
Вологозахищений корпусТак
Колір корпусубілий
габаритні розміри188x77x84 мм