  • Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE12DF0T-F 2.8mm 2Мп ColorVu
Код: 16703
мультиформатна c діодним підсвічуванням/ TVI/AHD/CVI/CVBS/ 2МП CMOS/ 0.001 лк, 0 лк c лід підсвічуванням/ f=2.8 мм (кут огляду 98°)/ DWDR, BLC, HLC/ 1 аналоговий вихід HD/ Видиме підсвічування - 40 метрів/ IP67/ DC 12В/ 4Вт/ 194×78×74мм/ 516г
Уточнюйте наявність
Колір:
Рейтинг
(26 оцінок)
Гарантія
  • Гарантія на товар: 24 місяців
Опис
Список характеристик
  • Матриця 2 МП CMOS;
  • мін. чутливість 0.001 лк, 0 з ІЧ;
  • Придушення шуму (DNR) 3D/2D;
  • Фокусна відстань 2.8 мм; Кути огляду Г: 98 °, В: 51 °, Д: 115 °; Кріплення об'єктиву M12;
  • Тип підсвічування видиме світло; Дальність підсвічування 40 м;
  • Макс. роздільна здатність 1920 × 1080; Частота кадрів (головний потік) 1080p – 25 к/с;
  • Регулювання підсилення (AGC) Підтримує;
  • Баланс білого авто/ручний; DWDR Підтримує; BLC підтримує; HLC підтримує;
  • Живлення 12В DC; Потужність 4 Вт;
  • Робоча температура -40 ° C - 60 ° C;
  • Ступінь захисту IP67;
  • Розміри 194.2×78×74.5 мм; Вага 516 г;
  • Матеріал: метал.
Характеристики
Матриця 2 MП CMOS
Придушення шуму (DNR) 3D/2D
Фокусна відстань 2.8 мм
Кріплення об'єктиву M12
Тип підсвічування видиме світло
Дальність підсвічування 40 м
Баланс білого авто/ручний
DWDR Підтримує
BLC Підтримує
HLC Підтримує
живлення 12В DC
Потужність споживання 4 Вт
Ступінь захисту IP67
Розміри 194.2×78×74.5 мм
Вага 516 г
Матеріал метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 78 x 74 x 194 мм