  • Оптичний кабель Finmark UT016-SM-15, ADSS
Код: 5056
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(4 оцінок)
Опис
Оптичний кабель Finmark UT016-SM-15 ADSS використовується для передачі оптичних сигналів в лініях зв'язку. Оснащений центральним оптичним модулем, має 16 одномодових волокон, оболонку з УФ-стабілізованого поліетилену високої щільності, 2 арамідно-пластикові силові елементи та зміцнююче скловолокно. Універсальний (самонесучий) кабель призначений для внутрішнього та зовнішнього монтажу. Несучий елемент виконаний з 1,6 мм оцинкованого дроту для якісного надійного поздовжнього натягу.Цілком діелектричний, що виключає можливість електромагнітних впливів на кабель, не вимагає вирішення питання заземлення. Захищений від потрапляння вологи. Скловолокно, що армує, зміцнює конструкцію, мінімізує можливість фізичного пошкодження при прокладанні або експлуатації, у тому числі захищає від пошкодження гризунами.
Список характеристик
  • Призначений для внутрішнього та зовнішнього монтажу;
  • Кількість волокон: 16;
  • Матеріал: що ущільнює: скловолокно;
  • Діаметр оптичного модуля: 2,8 мм;
  • Товщина зовнішньої оболонки: 1,2 мм;
  • Діаметр арамідних стрижнів: 5 мм;
  • мін. радіус вигину, постійний/динамічний: 10/20 діаметрів кабеляp;
  • Макс. навантаження при розтягуванні: 1 кН;
  • Макс. навантаження при стисканні: 500 Н/100 мм;
  • Макс. довжина провісу: 80 м;
  • Діаметр кабелю: 6.3 мм;
  • Маса кабелю: 30 кг/км;
  • Ціна вказана за 1 метр.
Характеристики
Тип кабелю:
оптичний
Вид кабелю
універсальний (самонесучий)
Середовище застосування
внутрішня, зовнішня
Кількість жив
16
Макс. сила на розрив
Діаметр кабелю
6.3 мм