  • ДБЖ Ritar RTP800L-U (480W) Proxima-L
Код: 14939
Знятий з виробництва
Колір:
Рейтинг
(40 оцінок)
Гарантія
  • Гарантія на товар: 24 місяців
Список характеристик
  • Клас товару: для домашніх ПК
  • Тип виробу: резервні з апроксимованою синусоїдою
  • Тип архітектури: лінійно-інтерактивний (line interactive)
  • Тип виконання: класичний
  • Потужність, Вт: 480 Вт
  • Потужність, ВА: 800 В*А
  • Форма вихідного струму: апроксимована синусоїда
  • Вхідна напруга: 220В
  • Кількість АКБ: 1
  • Інтерфейс підключення: USB
  • Час переходу на батарею, мс: 5.6 мс
  • AVR: є
  • РК-дисплей: ні
  • Вбудована батарея: 12V/9 AH x 1
  • Розмір, мм (ШхГхВ): 143 x 97 x 314 мм
  • Маса, кг: 4.6 кг
  • Гарантія, міс: 24
Характеристики
Потужність, кВт: 0.48
Коефіцієнт потужності: 0,6
Нижній поріг вхідної напруги, В: 145
Верхній поріг вхідної напруги, В: 290
Вихідна напруга, В: 220
Частота електромережі, Гц: 50/60
Місткість АКБ, А.ч: 9
Відображення інформації: Світлодіоди Normal / Overload / Backup
Звукова сигналізація: Є
Функція холодного старту: Є
Робоча температура, ºC: 0 - 45°С
Габарити 340 x 140 X 205 мм