  • Gembird SPG5-G-10MG 10 м
Код: 4391
Gembird SPG5-G-10MG 10 м
Нема в наявності
Колір:
Рейтинг
(40 оцінок)
Список характеристик
  • 5 універсальних розеток із заземленням;
  • Автоматичний запобіжник: 10 А;
  • Максимальна сила струму імпульсної перешкоди: 4500 А;
  • Євровилка CEE 7/7;
  • Напруга: 220 В, 50 Гц