  • Електропривод (сервомотор) ACV-2W/12V АНТИПОТОП
Код: 13611
Електропривод/з'єднаний. 1,2 "/ 3,4" / напруж. ±9В-15В / струм 20-600мА / крутний момент 30-60кг,см / час відкр / закр 5-10сек / вологість
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(3 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Електропривод , з'єднаний. 1/2", 3/4", напряж. ±9В-15В, струм 20-600мА, момент, що крутить, 30-60кг/см, час відкр/закр 5-10сек, вологість <95%, t°C -10..+50°C, вага 395г, розмір 100х90х70мм