  • Адаптер HikMicro HM-THUNDER-50A
Код: 20362
Адаптер/ HikMicro/ Призначені для: THUNDER, THUNDER Pro та CHEETAH series/ 71,4x95,61x46,7 мм
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(37 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Доставка
  • На склад Нової пошти (до 5 кг): Безкоштовно
  • Адресна доставка Новою поштою: за тарифами перевізника
  • Товар з позначкою Акція та Розпродаж - за рахунок одержувача
Опис
Адаптер HikMicro HM-THUNDER-50A є компактним і легким пристроєм, розробленим для забезпечення міцного і стійкого кріплення вашого приладу до оптичного прицілу. З його розмірами 71,4 x 95,61 x 46,7 мм (2,81 x 3,76 x 1,84 дюйма) і вагою всього 91 г (0,20 фунта), цей адаптер забезпечує мінімальний вплив на загальну вагу та габарити вашого спорядження.
Спеціально розроблений для прицілів з монтажним діаметром 50 мм, адаптер легко встановлюється за допомогою різьблення M52 × 0,75мм. У комплекті з адаптером постачаються шестигранний ключ і кільце, що робить процес встановлення максимально зручним та простим.
Список характеристик
  • Розміри: 71,4 x 95,61 x 46,7 мм
  • Вага: 91 г (0,20 фунта)
  • Монтажний діаметр: 50 мм
  • Різьблення: M52 × 0,75 мм
  • Аксесуари: Шестигранний ключ, Кільце
Характеристики
Прилад Адаптер
Призначені для THUNDER, THUNDER Pro and CHEETAH series
Розміри 71,4 x 95,61 x 46,7 мм
Монтажний діаметр 50 мм
різьблення M52 × 0,75 мм