  • Ручний металодетектор Trinix TRX-5001B
Новинка
Код: 23658
Ручний металодетектор; робоча частота 18 кГц / Максимальна гучність 75 дБ / Індикація світлова і звукова / світлова і вібраційна / Номінальна напруга живлення 9 В (батарея 7.4 В Lithium / 9 В Ni-MH) / Робочий струм 50 мА / Клас захисту...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(35 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Ручний металодетектор Trinix TRX5001B1 з двома режимами індикації тривоги: звук та світло / світло та вібрація. Робоча частота 18 кГц. Максимальна гучність 75 дБ. Номінальна напруга живлення 9 В (працює від батареї), робочий струм 50 мА.
Застосування
Список характеристик
  • Ручний портативний металодетектор, зручний для перенесення.
  • Завдяки високій чутливості металодетектора можна виявити найменші металеві предмети. Глибина виявлення шпильок: 30-60 мм, патронів калібру 64 мм: 150 мм, ножів довжиною 150 мм: 160 мм.
  • Два режими індикації тривоги: звук та світло / світло та вібрація, можна встановити потрібний.
  • Вбудована сирена гучністю 75 дБ.
  • Металодетектор живиться від батареї з напругою 9 В Ni-MH або 7.4 В Lithium.
  • Матеріал корпусу ABS-пластик, габаритні розміри 410 / 85 / 45 мм.
Характеристики
Бренд Trinix
Тип пристрою Металодетектор ручний
Робоча частота 18 кГц
Максимальна гучність 75 дБ
Живлення пристрою Батарея
Живлення Батарея 7.4 В Lithium / 9 В Ni-MH
Струм споживання 50 мА
Індикація Вібраційна, Звукова, Світлова
Клас захисту IP31
Матеріал корпусу ABS-пластик
Колір Чорний
Розміри 410 / 85 / 45 мм