  • Блок розеток NVC-PDU/8M-16А Black для комутаційної шафи 19" на 8 розеток, з вимикачем
Новинка
Код: 22321
Блок розеток для комутаційної шафи 19" / Номінальна напруга 220 В / Вхідний струм 16 А / Максимальна потужність навантаження 4000 Вт / 8 розеток стандарту Schuko / Наявність вимикача / Форм-фактор 19", висота 1U / Ро...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(34 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Блок розеток NVC-PDU/8M-16А Black з вимикачем, для розташування у комутаційній шафі 19". 8 розеток стандарту Schuko. Номінальна напруга AC 220 В, максимальний струм 16 А.
Застосування
Список характеристик
  • 8 розеток стандарту Schuko.
  • Номінальна напруга AC 220 В, максимальний струм 16 А.
  • Довжина кабелю 1.8 м.
  • Розмір: 482 / 45 / 45 мм.
Характеристики
Бренд NVC
Тип пристрою Блок розеток
Висота (U) 1U
Форм-фактор 19"