  • Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203DIN(P) з кріпленням на DIN-рейку
Новинка
Код: 21138
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією / кріплення на DIN-рейку / 2 каналу навантаження / номінальна вихідна напруга 12 В / номінальний вихідний струм 3 A / номінальна вихідна потужність 42 Вт / вхідна напруга 190-265 заряду акумуляторної бата...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(33 оцінок)
Опис
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1203DIN(P) з LED-індикацією, з кріпленням на DIN-рейку, 2 канали навантаження, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/3 А, номінальна вихідна потужність 42 Вт, вхідна напруга 190-265 В, максимальний струм заряду 500 мА.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
  • Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В, діапазон напруги 12-14 В; номінальний вихідний струм 3 А.
  • Номінальна вихідна потужність 42 Вт.
  • Два канали навантаження.
  • Струм заряду акумуляторної батареї 0.5 А.
  • LED-індикація.
  • Захист від: короткого замикання, перенапруги, перевантаження, глибокого розряду АКБ.
  • Кріплення на DIN-рейку TS35/7.5 чи 15.
  • Пластиковий корпус з розмірами 89 / 92 / 56 мм.
Список характеристик
  • Два канали навантаження.
  • LED-індикація.
Характеристики
Бренд Kraft Energy
Тип пристрою Блок безперервного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Розміри 89 / 92 / 56 мм
Вихідний струм 3 А