  • Дротовий сповіщувач руху Hikvision DS-PDPC12P-EG2 з відео
Код: 19445
Дротовий сповіщувач руху з відео/ Пасивний інфрачервоний зв'язок, відеоперевірка/ Площа: 12 м 85.9°/ Імунітет до тварин: 30кг/ Швидкість детекції: 0.3 - 2 м/с/ Відстань передачі: 1 000 м/ 73 × 131 × 57 мм
Уточнюйте ціну
Колір:
Рейтинг
(16 оцінок)
Опис
Список характеристик
  • Тип покриття: Пасивний інфрачервоний зв'язок, відеоперевірка
  • Імунітет до свійських тварин: До 30 кг
  • Цифрова температурна компенсація: Підтримується
  • Швидкість виявлення: 0.3 – 2 м/с
  • Живлення: 12 В постійного струму, 100 мА
  • Робоча температура: від -10 °C до +55 °C
  • Розміри: 73×131×57 мм
  • Вага: 195 г
  • Розміри упаковки: 75 x 60 x 145 мм
Характеристики
Тип покриття Пасивний інфрачервоний зв'язок, відеоперевірка
Цифрова температурна компенсація Підтримується
Розміри 73×131×57 мм
Вага 195 г