  • LED-прожектор Lightwell LW-20W-220PIR із датчиком руху
Код: 13458
LED прожектор LW-20W-220PIR / 20W / 220V-240V / IP65 алюмінієвий сплав / світлова температура 6000K / Датчик руху / Колір сірий.
Уточнюйте наявність
Колір:
Рейтинг
(11 оцінок)
Опис
Освітлення
Lightwell LW-20W-220PIR має світлову температуру 6000K (холодне світло).
Корпус
Невеликі габаритні розміри (62х88х35мм/120х88х35мм з датчиком руху) дозволять встановити прожектор практично непомітно і в будь-якому екстер'єрі.
живлення
Для цієї моделі потрібне живлення DC220-240V.
Список характеристик
  • Захист (IP) IP65
  • Алюмінієвий матеріал корпусу
  • Вологозахищений
  • Електрична потужність 20 Вт
Характеристики
Потужність: 20W
Світлова температура: 6000K
Датчик руху: є
Живлення: 220-240V
Клас захисту: IP65
Колір: Сірий