  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
  • Kraft PSU-1205/8CH
Код: 16973
Kraft PSU-1205/8CH
Вихідний струм - 5A / Кількість каналів навантаження - 8/ Бокс під АКБ 7А / год / Струм заряду акумулятора 0,85A / Розмір 195х265х75мм
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(2 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
PSU-1205/8CH - це імпульсне восьмиканальне джерело безперебійного живлення, яке здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, електронні замки, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики і багато інших пристроїв, які мають вхідну напругу 12В. Максимальний вихідний струм на один канал становить – 0,6А. Габарити боксу дозволяють встановити акумуляторну батарею до 7 Ач. Має захист від короткого замикання, підключення неправильної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.
Список характеристик
  • Вихідний струм номінальний – 5A, максимальний – 6А;
  • Кількість каналів навантаження – 8;
  • Бокс під АКБ 7А/год;
  • Струм заряду акумулятора 0,85A;
  • Габаритний розмір 195х265х75мм
Характеристики
Бренд Kraft Energy
Тип пристрою Блок безперервного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Ємність аккумулятору Акб 7А-ч
Вихідна напруга 12 В
Розміри 195х265х75 мм
Вихідний струм 5 А