  • ІЧ прожектор Lightwell LW9-60IR90-220
Код: 5656
9 діодів / кут огляду 90 ° / дальність підсвічування 60 м / 180х115х140мм / довжина хвилі 850нм
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(18 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
ІЧ-прожектор на 9 діодів та дальністю освітлення 60м, кут огляду 90°. Компанія виробник Lightwell.
Що таке ік-прожектор
ІЧ-прожектор, дальність 60 м, кут 90°, довжина хвилі 850 нм, AC220V, 9 ІЧ-діодів, розміри 180х115х140мм, вага 1,5 кг, вуличне виконання IP65, кронштейн у комплекті. Автоматичне увімкнення ІЧ-підсвічування в нічний час та вимкнення в денний. Колір сірий.
Список характеристик
  • Застосовується у системах відеоспостереження;
  • Корпус пластикового блоку;
  • Дальність просвіту 60 м;
  • Кут просвіту 90 градусів;
  • Джерело живлення мережа АС220;
Характеристики
Тип виробу: ІЧ-прожектор
Дальність підсвічування: 60м
Кут підсвічування: 90°
Довжина хвилі: 850 нм
Живлення: AC 220V
Споживання: 500мА
Кількість ІЧ-діодів: 9
Діаметр ІЧ-діода: 20мм
Матеріал корпуса: метал
Колір корпусу: сірий
Комплектація: ІЧ-прожектор, кронштейн
розміри: 180х115х140мм