  • Мережевий фільтр 3 м кабель 6 розеток Gembird SPG6-G-10G
Код: 4399
Напруга: 220 В, 50 Гц / Максимальне поглинання струму імпульсної перешкоди 4500 А / Автоматичний запобіжник: 10 А; / Максимальна енергія, що поглинається (при тривалості стрибка напруги 2мкс): 125 Дж / Довжина: 3м
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(32 оцінок)
Список характеристик
  • 6 універсальних розеток із заземленням;
  • Автоматичний запобіжник: 10 А;
  • Максимальна сила струму імпульсної перешкоди: 4500 А;
  • Євровилка CEE 7/7;
  • Напруга: 220 В, 50 Гц
  • Вимикач із світлодіодом;
  • Отвор для кріплення до стіни;
  • Довжина: 3 м;
  • Колір чорний.
Характеристики
  • Напруга: 220 В, 50 Гц;