  • Gembird SPG5-G-10G 3 м
Код: 4395
Gembird SPG5-G-10G 3 м
Кількість розеток 5 / Максимальний струм навантаження 10 А / Довжина кабелю 3 м
Нема в наявності
Колір:
Рейтинг
(9 оцінок)
Список характеристик
  • 5 універсальних розеток із заземленням;
  • Автоматичний запобіжник: 10 А;
  • Максимальна сила струму імпульсної перешкоди: 4500 А;
  • Площа поперечного перерізу кабелю: 0,5 мм2;
  • Євровилка CEE 7/7;
  • Напруга: 220 В, 50 Гц