  • Адаптер HikMicro HM-THUNDER-40A
Код: 20363
Адаптер/ HikMicro/ Призначені для: THUNDER, THUNDER Pro та CHEETAH series/ 65 x 95 x 46,7 мм/ Вага: 81 г
Уточнюйте наявність
Колір:
Рейтинг
(29 оцінок)
Доставка
  • На склад Нової пошти (до 5 кг): Безкоштовно
  • Адресна доставка Новою поштою: за тарифами перевізника
  • Товар з позначкою Акція та Розпродаж - за рахунок одержувача
Опис
Адаптер має компактні розміри: 65 x 95 x 46,7 мм, що робить його легким та зручним у транспортуванні. Вага адаптера становить 81 г, що надає йому портативності і не додає зайвої ваги до обладнання.
Для зручності монтажу, адаптер оснащений монтажним діаметром 40 мм та різьбленням M52 × 0,75мм. Ці параметри забезпечують міцне та надійне з'єднання адаптера з оптичними приладами вказаних серій.
Список характеристик
  • Прилад: Адаптер
  • Розміри: 65 x 95 x 46,7 мм
  • Вага: 81 г
  • Монтажний діаметр: 40 мм
  • Різьблення: M52 × 0,75 мм
  • Аксесуари: Шестигранний ключ, Кільце
Характеристики
Тип приладу Адаптер
Бренд HikMicro
Колір Чорний
Призначені для THUNDER, THUNDER Pro and CHEETAH series
Розміри 65 x 95 x 46,7 мм
Вага 81 г
Монтажний діаметр 40 мм
різьблення M52 × 0,75 мм