Комплект Mini UPS з блоком живлення: джерело безперебійного живлення Mini UPS WGP UPS103A 10400mAh 5V/12V/12V, Li-ion 4*2.6Ah, для роутера і медіаконвертера та блок живлення Kraft KRF-1203PS 12V/3A
До комплекту входять такі пристрої:
- Блок живлення Kraft KRF-1203PS (12В/3А).
Застосування
Mini UPS WGP UPS103A
Мініатюрне джерело безперебійного живлення WGP UPS103A 10400mAh з чотирма вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2600 мА·год (загальна ємність 10400 мА·год), вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2), вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А, максимальна вихідна потужність 25 Вт, вхідна напруга DC 12В/2А. У комплекті кабель DC-DC довжиною 51 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 51 см і
Список характеристик
Mini UPS WGP UPS103A
- Вбудовані 4 Li-ion акумуляторні батареї ємністю 2600 мА·год (загальна ємність 10400 мА·год).
- Вихідні інтерфейси USB, DC *2, вихідна напруга 5 В (USB) + 12 В (DC1) + 12 В (DC2). Вихідна напруга та струм кожного виходу: USB: 5В/1А, DC1: 12В/1А, DC2: 12В/1А.
- Максимальна вихідна потужність 25 Вт.
- Вхідна напруга DC 12В/2А.
- Система захисту від перевантаження, короткого замикання.
- Індикатор рівня заряду батареї та статусу роботи пристрою.
- Компактний і легкий пристрій з розмірами 116 / 73 / 23.5 мм та вагою 360 г.
Імпульсний блок живлення Kraft KRF-1203PS
- Імпульсний стабілізований блок живлення.
- Вхідна напруга 155-265 В, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В.
- Вихідний струм 3 А.
- Захист від короткого замикання, перевантаження.
- Пластиковий корпус.
- Довжина шнура 12 В – 90 см, 220 В – 40 см, загальна довжина пристрою 145 см.