  • Блок розеток Trinix TRX-PDU/8M-16А Black для комутаційної шафи 19" на 8 розеток, з вимикачем
Новинка
Код: 22291
Блок розеток для комутаційної шафи 19" / Номінальна напруга 220 В / Вхідний струм 16 А / Максимальна потужність навантаження 4000 Вт / 8 розеток стандарту Schuko / Наявність вимикача / Форм-фактор 19", висота 1U / Ро...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(34 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Блок розеток Trinix TRX-PDU/8M-16А Black з вимикачем призначений для встановлення у комутаційній шафі стандарту 19". Оснащений 8 розетками стандарту Schuko з номінальною напругою AC 220 В, максимальним струмом 16 А, максимальною потужністю навантаження 4000 Вт.
Застосування
Список характеристик
  • Включає 8 розеток стандарту Schuko для підключення різноманітних електронних пристроїв.
  • Номінальна напруга AC 220 В, максимальний струм 16 А, максимальна потужність навантаження 4000 Вт.
  • Кабель має довжину 1.8 метрів, що забезпечує зручність у встановленні та експлуатації.
Характеристики
Бренд Trinix
Тип пристрою Блок розеток
Висота (U) 1U
Форм-фактор 19"
Кількість портів 8
Матеріал корпусу Алюміній
Колір Чорний
Розміри 482 / 43 / 43 мм