  • Зчитувач Dahua DHI-ASR1100B-V1
Новинка
Код: 21499
Зчитувач Dahua DHI-ASR1100B-V1
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(21 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Гарантія
  • Гарантія на товар: 24 місяців
Опис
Зчитувач Dahua DHI-ASR1100B-V1
Список характеристик
  • Зчитувач Мifare;
  • Корпус із PC+ABS;
  • Вбудований звуковий сигнал;
  • Інтерфейс RS-485 та Wiegand;
  • IP67
Характеристики
Живлення 9–15В DC, 100 mA
Потужність споживання 1 Вт
Тип карт Mifare
Частотна характеристика 13.56 МГц
Відстань зчитування 0 –3 см
Антісаботаж Підтримує
Робоча температура -30°C - +60°C
Розміри 102 × 72 × 18 мм
Вага 170 г
Монтаж накладний
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 120 x 55 x 180 мм