  • Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1208LED(P)
Новинка
Код: 21144
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією / номінальна вихідна напруга 12 В / вихідний струм номінальний 8 A, максимальний 9.2 А / вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц / місце під акумуляторну батарею 7 Аг / струм заряду ак...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(33 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1208LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/8 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
  • Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 8 А, максимальний 9.2 А.
  • Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
  • Номінальна потужність 120 Вт.
  • Струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А.
  • LED-індикація.
  • Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Список характеристик
  • LED-індикація.
Характеристики
Бренд Kraft Energy
Тип пристрою Блок безперервного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Розміри 228 / 195 / 78 мм
Вихідний струм 8 А