  • Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED(P)
Новинка
Код: 21139
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією / номінальна вихідна напруга 12 В / вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А / вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц / місце за акумуляторну батарею 1 А7 / cтрум заряду акумуляторної батареї 1.2 А /...
Є в наявності
Колір:
Рейтинг
(33 оцінок)
Додаткові послуги та сервіси:
  • Безкоштовна доставка
  • Технічна підтримка
  • ЗНИЖКА 20% на заміну або ремонт
Опис
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
  • Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
  • Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
  • Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
  • Номінальна потужність 60 Вт.
  • LED-індикація.
  • Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Список характеристик
  • Номінальна потужність 60 Вт.
  • LED-індикація.
Характеристики
Бренд Kraft Energy
Тип пристрою Блок безперервного живлення
Тип ДБЖ Імпульсний
Вихідна напруга 12 В
Розміри 228 / 195 / 78 мм
Вихідний струм 5 А